Antrenör Gelişim Semineri 2019

Antrenör Gelişim Semineri 2019

 

Antrenör Gelişim Semineri 2019
 
ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ
HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ
FEDERASYONUMUZ FAALİYETLERİNDE HAKEM İLDE ANTRENÖR
GELİŞİM SEMİNERİ


Seminere Başvuru
Nasıl Yapılır?
Seminere Ödeme
Nasıl Yapılır?


Antrenör Gelişim Semineri

Taekwondo Federasyonunun 2018 yılı Faaliyet Programında yer alan ve müsabaka kurallarında yapılan yeni değişiklikleri de içeren Antrenör Gelişim Seminerinin 10-18 Aralık 2018 tarihleri arasında 3 grup halinde Antalya’da yapılması planlanmaktadır.

Antrenör Gelişim Seminerine katılacak olan katılımcılar 2019 yılı için WT lisansını yaptırarak seminere katıldıkları takdirde antrenörlük vizeleri 2019 yılı için yapılacaktır. ( WT Lisansı için tıklayınız. )

Federasyonumuz 2018 yılı faaliyet programında yer alan  ve 10 Temmuz – 20 Eylül 2018 tarihleri arasında 1. , 2., 3., 4. ve 5. Kademe Antrenör Kursumuza katılıp Antrenör Diploması alan kursiyerlerimiz 07 Aralık 2018 tarihine kadar ücretlerini yatırarak E-Devlet üzerinden başvurularını yaptıktan sonra mazeretini bildirir dilekçe ile aşağıda istenilen belgeleri göndermeleri halinde Antrenör Gelişim Seminerine katılmaları zorunlu olmayacaktır.

Antrenör Gelişim Seminerine sağlık nedenleriyle katılamayacak katılımcıların 07 Aralık 2018 tarihine kadar ücretlerini yatırarak E-Devlet üzerinden başvurularını yapmayanların seminer tarihleri içerisinde almış oldukları sağlık raporları da kabul edilmeyecektir. E-Devlet üzerinden başvuru yapmayan katılımcılar kesinlikle 2019 yılı vizesi yapılmayacaktır.


ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Antrenör Gelişim Seminerinin kaydı Spor Eğitim Dairesi Başkanlığınca E-Devlet üzerinden sabit bilgisayardan yapılmakta olup; başvuru yapabilmesi için E-Devlet şifresinin olması gerekmektedir. E-Devlet şifresi yok ise Nüfus Cüzdanı ile PTT şubelerinden alınabilinmektedir.

Antrenör Gelişim Semineri başvurusu ve kurs ücreti ödeme tarihi en geç 07 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular E-Devlet Sistemi üzerinden kabul edilmediği için Seminere katılım mümkün olmayacaktır.  

E-Devlet üzerinden ön kayıt yapıldıktan sonra sistem otomatik olarak mail adresine referans numarası gönderecektir. Para yatırma işlemi Garanti Bankası şubelerinden referans numarası veya T.C. Kimlik No.su ile yapılacak olup; Banka Personeline “Spor Federasyonları Ödemesi ( Banka görevlisine 3610 kurum kodu ile ödeme yapılacağı söylenmelidir. )”olduğunu belirterek, sadece T.C. Kimlik Numarası veya Referans numarasıyla kurs ödemesi yapılacaktır.

Aksi takdirde ödeme geçerli olmayacaktır.

- Antrenör Gelişim Seminer Ücreti: 650,00 TL

Garanti Bankası Ödeme İşlemi ile ilgili detaylı anlatıma ulaşmak için tıklayınız.

*** E-Devlet üzerinden antrenör kursu başvurusu ilgili sunumda anlatılmaktadır. Lütfen izleyiniz.

E-Devlet Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılacağı İle İlgili Sunum

Ayrıca E-Devlet üzerinden başvurusu ile birlikte ödemesini yapan kursiyerler aşağıda belirtilen istenilen tüm belgeleri Federasyonumuza en geç 07 Aralık 2018 tarihi mesai bitimine kadar kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinde kadrolu ve Spor Genel Müdürlüğü'nde daimi işçi antrenörler seminer ücreti ödemeyecek olup; (Kadrolu ve daimi işçi antrenörler otel ücretlerini kendileri karşılayacaktır.) 
Ayrıca E-Devlet üzerinden seminere katılacakları gruptan daimi işçi veya kadrolu antrenörler butonundan giriş yapmaları gerekmektedir.


2019 YILI ANTRENÖR VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Aşağıda belirtilen belgelerin eksiksiz olarak Federasyonumuza KARGO ile gönderilmesi gerekmektedir.


1- Ek-1 Başvuru Formu ( EK-1 Form için tıklayınız. )
2- Son üç ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf, 
3- Nüfus cüzdan fotokopisi,
4- Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinde kadrolu ve Spor Genel Müdürlüğü'nde daimi işçi antrenörler seminer ücreti ödemeyecek olup; (Kadrolu ve daimi işçi antrenörler otel ücretlerini kendileri karşılayacaktır.) İl Müdürlüğünde antrenör olarak görev yaptığına dair ıslak imzalı yazı.
5- Dekont – (E-Devlet üzerinden başvuru yapıldıktan sonra mail adresinize gelecek referans numarası Garanti Bankası Personeline “Spor Federasyonları Ödemesi ( Banka görevlisine 3610 kurum kodu ile ödeme yapılacağı söylenmelidir. )” olduğunu belirterek Referans veya T.C. Kimlik numaranız ile Antrenör Semineri ödemesi yapılacaktır.)

SEMİNERİN UYGULAMA ESASLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR. 

1. Federasyonumuz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinin 2019 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenörler Halk Eğitim Merkezilerinde görev alacak Antrenörlerin bu Gelişim Seminerine katılmaları zorunludur. 

2. Bu seminer, aynı zamanda 2019 yılı vize uygulaması amacını da taşıdığından, seminere katılmayan Antrenör her türlü faaliyette görev alamayacakları gibi, Antrenörlerimiz illerinde kulüp, özel spor salonu, dernek vb. yerlerde yapılan GIP imtihanlarında da "Sınav Komisyon Başkanı" olarak da görev yapamayacaklardır.  

3. Gelişim Seminerine 1. 2. 3. 4. ve 5. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan antrenörlerimiz katılacaktır. 

4. Seminere katılacak Antrenörlerimizin, 07 Aralık 2018  tarihi mesai saati bitimine kadar ücretlerini Federasyonumuz hesabına yatırılacaktır. 

5. Antrenörlerimizin Gelişim Seminerine Taekwondo Elbisesi, Eşofman, Spor Ayakkabısı, Not Defteri, vb. ihtiyaç duyacakları sportif kıyafet ve kırtasiye malzemelerini yanlarında getireceklerdir. Antrenörlerimiz vizelerini yaptırmak amacıyla Federasyon kimlik kartlarını yanlarında bulunduracaklardır.

6. Seminere katılacak Antrenörlerimizin Seminer süresince tam pansiyon her şey dahil (alkolü içecekler hariç), konaklama giderleri Federasyonumuzca; yol giderleri ile diğer masrafları kendilerince karşılanacaktır.  

7. Gelişim Seminerine katılmayan Antrenörlerimize herhangi bir telafi semineri yapılmayacak olup; Seminer tarihinden sonra ceza ücreti yatırmış olsa dahi 2019 yılı Antrenör Vizesi yapılmayacaktır.

8. Gelişim Seminerine katılmak isteyen Antrenörler çalıştıkları kurumdan izinlerini kendileri alacaklardır. KURSİYERLERİN KENDİ GRUPLARI HARİCİNDE SEMİNERE KATILIMLARINA KESİNLİKLE İZİN VERİLMEYECEKTİR.


1. Grup
10-12 Aralık 2018 
2. Grup
13-15 Aralık 2018 
3. Grup
16-18 Aralık 2018
1.Kademe Antrenörler
Aday Hakemler
Bölge (İl) Hakemler
Uluslararası Hakemler
3. Kademe Antrenörler
4. Kademe Antrenörler
5. Kademe Antrenörler
Ulusal Hakemler
2. Kademe Antrenörler

BİZE YAZIN

E-posta:
Konu:
Mesajınız:
5+2=? Lütfen soruyu cevaplayınız.